United-Kingdom-flag32x32.png

Newsletter

Udruga CINAZ traži osobu na puno radno vrijeme koja će obavljati poslove administratora na programu Klub mladih KLOOZ i administatora na projektu Info centar za mlade Zadar, kao zamjena za porodiljni dopust s mogućnošću produljenja radnog odnosa. Kompletan natječaj donosimo u nastavku:

we are hiring

Udruga za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti - CINAZ raspisuje javni natječaj za radno mjesto:

ADMINISTRATOR NA PROGRAMU “KLUB MLADIH KLOOZ"

i

ADMINISTRATOR NA PROJEKTU “INFO CENTAR ZA MLADE ZADAR"

Opis posla

Traži se osoba za puno radno vrijeme koja će obavljati poslove administratora na programu Klub mladih KLOOZ i administatora na projektu Info centar za mlade Zadar kao zamjena za porodiljni dopust s mogućnošću produljenja radnog odnosa.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Natječaj je otvoren od 13. 01. 2017. do 25. 01. 2017.

Osoba će obavljati sljedeće poslove

- vođenje administrativnih poslova programa/projekta - izrada projektne dokumentacije, pisanje projektnog izvještaja, obrada statističkih podataka, fotodokumentacija, vođenje i ažuriranje baze korisnika, slaganje arhivske dokumentacije,

vođenje evidencije individualnog rada s korisnikom,

- odnosi s javnošću - objava za medije, pozivi za korisnike, pisanje “newslettera” i članaka",

ažuriranje društvene mreže, internetske stranice i kalendara s organiziranim aktivnostima i informacijaima za mlade,

pomoć u organiziranju aktivnosti i javnih događanja,

distribucija i prikupljanje promotivnih i edukativnih materijala,

sudjelovanje na treninzima osposobljavanja, edukacijama i konferencijama,

suradnja s javnim institucijama, udrugama i krovnim organizacijama.

UVJETI:

- Stručna sprema - SSS, VŠS, VSS
- Vrlo dobro poznavanje i korištenje MS office paketa
- Strani jezik: engleski (aktivno u govoru i pismu)
- komunikativnost i otvorenost
- organiziranost, samostalnost i odgovornost
- sposobnost timskog rada
- urednost
- organizacijske sposobnosti
- spremnost na obuku za posao
motiviranost i predanost radu
radno iskustvo općenito

Poželjno je radno iskustvo na administrativnim i sličnim poslovima vezanim za provođenje projekata. Dodatno vrednujemo volontersko iskustvo.

Kandidatu nudimo rad u ugodnoj i poticajnoj radnoj okolini i mogućnost dodatnog usavršavanja.

Zaposlenik započinje sa radom 1.ožujka 2017. a potrebno je da prethodno završiti obuku za posao.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate i kandidatkinje da, zaključno sa srijedom 25.1.2017., pošalju:

životopis (na hrvatskom)
motivacijsko pismo (na hrvatskom)
potvde o završenom formalnom i neformanom obrazovanju
reference i preporuke koje možemo provjeriti

na adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.  s naznakom “Prijava za posao”

Prijave pristigle nakon navedenog roka ili one koje nisu u skladu s navedenim načinom prijave, nažalost nećemo moći uvažiti.
Nakon evaluacije pristiglih prijava Udruga CINAZ će pozvati na razgovor i testiranje kandidate i kandidatkinje čije prijave udovoljavaju uvjetima natječaja

Dodatne informacije možete dobiti isključivo putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. Zainteresiranim kandidatima i kandidatkinjama preporučujemo da posjete internetske stranice:

www.udrugacinaz.hr

Go to top