United-Kingdom-flag32x32.png

Newsletter

 

Na ovoj stranici ćete pronaći sve što Vas zanima o aktivnostima i projektima koje provodi Udruga za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti - CINAZ. Slobodno nas kontaktirajte ako imate ikakve upite, prijedloge i komentare, ili ako se želite uključiti u rad naše Udruge i dati Vaš doprinos u cilju ostvarivanja što kvalitetnijeg i kreativnijeg provođenja slobodnog vremena djece i mladih.

 

Kliknite ovdje za prikaz karte sa našom lokacijom

 

Istaknute vijesti

 • Poziv na trening u Rumunjskoj!

  Studentski grad Craiova biti će mjesto održavanja međunarodnog treninga tematike "Inkluzivne edukacije za mlade Rome" od 5-13 kolovoza ove godine. Ukoliko vas interesira problematika integracije i edukacije mladih Roma a zadovoljavate dole navedene uvjete, javite se do 30.06. na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., a mi ćemo vama pružiti potpune informacije, prijavni paket te savjete. Polaznici bi trebali odgovarati slijedećem profilu:  - biti stariji od 18 Opširnije...
 • Uspješno organizirana i provedena radionica o novinarstvu u osnovnoj školi „Šime Budinića“

  KAKO BITI USPJEŠAN NOVINAR I KOJI SU RIZICI POSLA?           Što je to zapravo novinarska profesija, kako se upoznati s tehnologijom novinarskog posla i čime se novinar mora voditi da bi istražio neki događaj i napisao vijest, izvještaj ili komentar? – neka su od pitanja na koja su pokušali odgovoriti učenici zadarske osnovne škole „Šime Budinić“, Opširnije...
 • Izložba "Lica mobilnosti'' u Karlovcu

  Otkrivena "Lica mobilnosti" u Grabriku! U srijedu 15. ožujka 2017. s početkom u 11 sati u Centru za mlade Grabrik otvorena je izložba fotografija udruge CINAZ  ''Lica mobilnosti''.  Foto izložba predstavlja devet fotografija mladih koji su sudjelovali u različitim programima međunarodne mobilnosti uz osobne poruke o stečenom iskustvu. Izložba je nastala u sklopu kampanje "Time to Move" 2016. a autor Opširnije...
 • 1
 • 2
 • 3
Go to top