Ispis

'Mali poduzetnici' razvijaju prezentacijske vještine

 

DSC 0519

 

Udruga za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti - CINAZ je u četvrtak, 25. veljače 2016., održala još jednu radionicu sa učenicima petih razreda u Osnovnoj školi Šime Budinić u Zadru u sklopu njihovog izvannastavnog programa i učenja za poduzetništvo.  Radionicu pod nazivom 'Prezentacijske vještine'  je vodila Ivana Perica, mag.novinarstva i stručna suradnica udruge CINAZ.

Učenici su imali priliku naučiti o tehnikama izražavanja, kako napraviti kvalitetnu prezentaciju, savladati strah od javnog nastupa te izraziti sadržaj na razumljiv način, odnosno poboljšati efektivnost nastupa korištenjem vizualnih pomagala.

Udruga CINAZ u 2016. godini nastavlja sa programom provođenja izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti za djecu i mlade te poziva i dalje sve osnovne i srednje škole zainteresirane za suradnju da se jave ovdje

DSC 0501