Radionica prirodne kozmetike iz vlastite kuhinje

Dosta vam je skupih kozmetičkih preparata punih nepoznatih sastojaka i konzervansa? Želite se sami okušati u izradi vlastite kozmetike od prirodnih sastojaka?
Prijavite se na besplatnu radionicu izrade prirodne kozmetike iz vlastite kuhinje!

Na radionici ćete se upoznati s prednostima prirodne kozmetiku i sami okušati u izradi nekih kozmetičkih preparata, kao što su krema za lice, balzam za usne, zubna pasta, maska za lice i dr.
Cilj radionice je da polaznici upoznaju na koje se sve načine mogu koristiti prirodni resursi u brizi za svoje zdravlje i njegu. Očekujemo da će polaznici osvijestiti i važnost očuvanja i korištenja lokalnih prirodnih resursa na ekološki održiv način.
Radionica će se održati u petak, 3. lipnja 2016. u 16.30 h. u Klubu mladih KLOOZ, Trg Petra Zoranića 1 (Udruga CINAZ).
Svi zainteresirani mogu se prijaviti do 2.6.2016. do 16:00 h putem prijavnice ovdje .

Prednost imaju mladi od 15 do 30 godina.
Za sve dodatne informacije možete se javiti na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobnim dolaskom u Udrugu CINAZ.

fbcover

*Ova aktivnost se realizira u sklopu programa Klub mladih KLOOZ, uz financijsku potporu Ministarstva socijalne politike i mladih RH.