Ispis

Predstavljanje projekta Deset dana bez ekrana u Osnovnoj školi Ivan Goran Kovačić

 

DSC 0008

 

     Projekt Deset dana bez ekrana nastavlja se i u školskoj godini 2016./2017. već devetu godinu za redom u suradnji s zainteresiranim osnovnim školama.

 

     Predstavnici Udruge za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti – CINAZ su u utorak, 20. rujna 2016. posjetili Osnovnu školu Ivan Goran Kovačić u Lišanima Ostrovičkim s ciljem predstavljanja projekta ˝Deset dana bez ekrana˝. Svim razrednicima i stručno razvojnoj službi objašnjen je način provedbe i ciljevi projekta uz uručivanje potrebne dokumentacije, promotivnih materijala projekta te priručnika i knjige Tamna strana ekrana. Škola planira provesti projekt sredinom ovog polugodišta.

 

     Projekt će se također u ovom polugodištu provesti i u Osnovnoj školi Zadarski otoci u Zadru, u kojem će sudjelovati dva četvrta razreda. 

 

DSC 0002 DSC 0011