Otkrivena "Lica mobilnosti" u Grabriku!

U srijedu 15. ožujka 2017. s početkom u 11 sati u Centru za mlade Grabrik otvorena je izložba fotografija udruge CINAZ  ''Lica mobilnosti''.

Foto izložba predstavlja devet fotografija mladih koji su sudjelovali u različitim programima međunarodne mobilnosti uz osobne poruke o stečenom iskustvu. Izložba je nastala u sklopu kampanje "Time to Move" 2016. a autor fotografija je volonter udruge CINAZ Mario Ivanković.

Izložbu koju organizira udruga Carpe Diem u suradnji s CINAZom  u sklopu Eurodeska posjetili su na otvorenju u srijedu učenici Gimazije Karlovac. Izložbu je CINAZ imao prilike ugostiti i prilikom održavanja Nacionalne Erasmus+ konferencije koju je organizirala Agencija za mobilnost i programe Europske unije 29.11.2016. u hotelu Dubrovnik u Zagrebu.

Putujuća izložba će biti otvorena do 31.ožujka 2017.  u Centru za mlade Grabrik radnim danom od 9 do 20 sati.

Donosimo slike sa otvorenja izložbe:

grabrik3

grabrik1grabrik2