U sklopu izvannastavnog i izvanškolskog programa udruge CINAZ, u školskog godini 2018./2019.održane su dvije kreativne radionice s učenicima članovima učeničke zadruge Maslina u osnovnoj školi Privlaka.

Prva radionica recikliranja majica održana je 14.prosinca 2018. ususret adventskom sajmu u Privlaci i prodajnoj izložbi u školi na kojoj su učenici izlagali svoje radove. Kreativnu radionicu s ciljem podizanja ekološke osviještenosti i brige o okolišu je vodila predsjednica udruge CINAZ i voditeljica projekata za djecu i mlade, Morana Rogić.

 

 Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka

 Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka

      Druga, kreativna proljetna radionica quilling tehnike održana je 14.ožujka 2019.  ususret prodajnoj izložbi za Uskrs u školi. Učenike je s vještinama kreativnog rolanja papira ili umjetnošću stvaranja dizajniranih ukrasa papira upoznala najpoznatija quilling majstorica u Hrvatskoj, Zadranka Branka Miletić.

 

 Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka

 Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka Kreativne radionice u osnovnoj školi Privlaka

 

Izvananastavni izvanškolski program Udruge CINAZ se provodi uz podršku Upravnog odjela za društvene djelatnosti Zadarske županije.