Ispis

CINAZ Eurodesk informativna aktivnost u gimnaziji Franje Petrića MIOC Viktorija Božina

 

Ovaj petak, 21.02.2020. održali smo Eurodesk informativnu aktivnost s Viktorijom Božinom i učenicima gimnazije Franje Petrića. Viktorija nam je iz prve ruke opisala kako je živjeti u Zapadnoj Virginiji, volontirati na farmi božićnih drvaca ili pak kako je studirati u Južnoj Karolini.

Udruga CINAZ, u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU, gimnazijom Franje Petrića i Viktorijom Božina je organizirala putopisno predavanje na temu studiranja, putovanja, volontiranja i rada  u Sjedinjenim Američkim Državama. Ukupno devetnaest sudionika, učenika srednje škole gimnazije općeg smjera, informirali su se o prednostima studiranja i života EU studenta u SAD-u.

 

Cilj aktivnosti je bio promovirati studentsku mobilnost među mladima, te kroz osobno iskustvo prikazati  koje su mogućnosti mladima otvorene u inozemstvu vezane za obrazovanje.

 Ova aktivnost organizirana je u sklopu Eurodesk aktivnosti Udruge za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti CINAZ. Više o Eurodesku na www.eurodesk.eu.

Petak, 21 Veljača 2020

Studiranje u SAD-u, Eurodesk informativna aktivnost Viktorija Božina 2020.02.21. 12.20h Gimnazija Franje Petrića MIOC

Petak, 21 Veljača 2020