Povodom Dana Zadarske županije 16.travnja 2021. održana je dodjela javnih priznanja Zadarske županije u svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru. Predsjednici Udruge CINAZ, Morani Rogić Vihar, uručeno je priznanje za postignuća u području izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih. Ovo je veliko priznanje za udrugu CINAZ i jako smo ponosni.

Morana Rogić Vihar: "Zahvaljujem se svim kolegama i volonterima iz udruge, suradnicima i partnerima s kojima sam surađivala sve ove godine i koji su mi davali podršku u realizaciji vlastitih projektnih ideja i aktivnosti."

Iskrene čestitke svim dobitnicima i Zadarskoj županiji na izvrsnoj organizaciji dodjele i ukazanom povjerenju.

Intervjue predsjednice CINAZ-a i njene dojmove možete pročitati na:

https://www.zadarskilist.hr/clanci/16032021/zasluzeno-priznanje-cinaz-mi-je-pruzio-priliku-da-radim-ono-sto-volim-i-pokrenem?fbclid=IwAR13uOt-MJqMbv7otLMWVWim4sSpdAcqJzOWNBsdGQypEpg2H4q4426nqm0

https://ezadar.net.hr/ostalo/intervjui/4004986/morana-rogic-vihar-mlade-stalno-morate-pratiti-i-znati-odgovoriti-na-specificne-potrebe-i-interese/

  

 


#danzadarskežupanije #cinaz #moranarogićvihar