Održana radionica posvećena mentalnom zdravlju mladih!
 
Povodom obilježavanja Svjetskog dana mentalnog zdravlja (10.listopada) i Eurodeskove kampanje "Time to move" održali smo u Gradskoj Knjižnici Zadar radionicu "Kako brinuti o mentalnom zdravlju? Pitaj psihologa!" u petak 8.listopada s početkom u 17h. Radionica je bila namijenjena mladima od 15 do 30 godina a kreirana je po potrebama mladih na temelju upitnika kojeg su bili ispunili u kojem su postavili pitanja za psihologa s ciljem poboljšanja i očuvanja mentalnog zdravlja.
Besplatnu radionicu je vodila geštalt psihoterapeutkinja i izvanredna profesorica dr.sc. Marina Nekić sa Sveučilišta u Zadru.

Ovom aktivnošću po prvi put smo u sklopu "Time to move" kampanje osim informiranja mladih o prilikama za mobilnost doprinijeli i tematskom fokusu očuvanja mentalnog zdravlja mladih a sudionicima smo podijelili i promotivne materijale.